Mafia Ward
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Benvenuto in locul unde mafia asteapta sa-ti zboare creierii dupa fiecare colt
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cafea cu gheata

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Autumn Elizabeth

Autumn Elizabeth


Mesaje : 16
Data de înscriere : 30/08/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Cafea cu gheata Empty
MesajSubiect: Cafea cu gheata   Cafea cu gheata I_icon_minitimeDum Aug 30, 2009 11:35 pm

Priveam incompetenta cafeaua fierband. Vroiam sa se fiarba mai repede caci imi era frig. Spatele lipit de sticla rece imi dadea de fiori pana in maduva oaselor. E o dimineata frumoasa cu multa ploaie si ceata. Am zambit, probabil lasciv, simtind forma cilindrica, usor calda intre buze. O tigara pe stomacul gol face minuni toxice
Sus In jos
Katsuho
Capo di Mafia
Katsuho


Mesaje : 287
Data de înscriere : 30/08/2009

Cafea cu gheata Empty
MesajSubiect: Re: Cafea cu gheata   Cafea cu gheata I_icon_minitimeLun Aug 31, 2009 11:05 am

AM intrat adormit in bucatarie privind printre gene
Sus In jos
https://mafia-world.forumgratuit.ro
Yuno

Yuno


Mesaje : 287
Data de înscriere : 30/08/2009

Cafea cu gheata Empty
MesajSubiect: Re: Cafea cu gheata   Cafea cu gheata I_icon_minitimeLun Aug 31, 2009 1:28 pm

Intra in bucatarie ducandu`se pe scaun.Se freca la ochi incercand sa vada,insa claritatea disparuse de ceva timp.Isi puse mana la gura ascunzand un cascat.
Sus In jos
Autumn Elizabeth

Autumn Elizabeth


Mesaje : 16
Data de înscriere : 30/08/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Cafea cu gheata Empty
MesajSubiect: Re: Cafea cu gheata   Cafea cu gheata I_icon_minitimeLun Aug 31, 2009 2:11 pm

I-am privit pasiva un timp, cel putin pana cand am realizat ca o sa dea cafeaua in fiert si nu o sa mai aiba nici un gust in acel ritm. M-am dat jos stingand focul. Simteam camasa usor uda de la geam cum se lipeste de spatele si pantalonii scurt, poate prea scurti.
-Vrea cineva cafea?
Sus In jos
Yuno

Yuno


Mesaje : 287
Data de înscriere : 30/08/2009

Cafea cu gheata Empty
MesajSubiect: Re: Cafea cu gheata   Cafea cu gheata I_icon_minitimeLun Aug 31, 2009 2:12 pm

Auzind vocea fetei se mai calma si se trezi parca din visat.
-Uhm..Mda,de ce nu?murmura el analizand`o mai atent.Privi spre fereastra apoi din nou in incapere vrand sa vada cine mai e prezent.
Sus In jos
Katsuho
Capo di Mafia
Katsuho


Mesaje : 287
Data de înscriere : 30/08/2009

Cafea cu gheata Empty
MesajSubiect: Re: Cafea cu gheata   Cafea cu gheata I_icon_minitimeLun Aug 31, 2009 2:20 pm

-Suna bine
Spun eu adormit cautand ceva prin dulap
Sus In jos
https://mafia-world.forumgratuit.ro
Autumn Elizabeth

Autumn Elizabeth


Mesaje : 16
Data de înscriere : 30/08/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Cafea cu gheata Empty
MesajSubiect: Re: Cafea cu gheata   Cafea cu gheata I_icon_minitimeLun Aug 31, 2009 2:22 pm

Am luat trei cani si pe care le-am umplut cu cafea si le-am pus pe masa. Undeva pe misloc, aproxmativ, am pus zaharnita spunandu-le sa-si puna singuri caci eu o beau fara zahar. M-am urcat inapoi pe pervaz lipindu-ma de geam. ERa rece si umed. Ploua. In scurt timp am simtit sticla rece sub ceafa si mult alb in fata ochilor.
Zambete lascive. Priveam tavanul zambind lasciv
Sus In jos
Katsuho
Capo di Mafia
Katsuho


Mesaje : 287
Data de înscriere : 30/08/2009

Cafea cu gheata Empty
MesajSubiect: Re: Cafea cu gheata   Cafea cu gheata I_icon_minitimeLun Aug 31, 2009 2:24 pm

Am luat cana cu cafea,fara sa pun zahar,luand o gura din ea
Sus In jos
https://mafia-world.forumgratuit.ro
Yuno

Yuno


Mesaje : 287
Data de înscriere : 30/08/2009

Cafea cu gheata Empty
MesajSubiect: Re: Cafea cu gheata   Cafea cu gheata I_icon_minitimeLun Aug 31, 2009 2:26 pm

Lua ceasca cu cafea spunand un simplu 'multumec'.Gusta din lichidul maroniu punand putin zahar.
Sus In jos
Autumn Elizabeth

Autumn Elizabeth


Mesaje : 16
Data de înscriere : 30/08/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Cafea cu gheata Empty
MesajSubiect: Re: Cafea cu gheata   Cafea cu gheata I_icon_minitimeLun Aug 31, 2009 2:27 pm

Am ridicat incet cana fara a-mi lua privirea de la tavan: alb, mult alb. Am inghitit in sec simtind aerul rece invadandu-mi porii prin spate.
Mirosuri tari.
Am lipit cana de buze simtind cafeaua invadandu-mi sinturile oflactive si-apoi papilele. Dupa mnine era perfecta, amara si tare.
OOC: Pff trebuie sa spal pisica pff va rog mult sa nu postati prea mult fara mine -.-'....
Sus In jos
Katsuho
Capo di Mafia
Katsuho


Mesaje : 287
Data de înscriere : 30/08/2009

Cafea cu gheata Empty
MesajSubiect: Re: Cafea cu gheata   Cafea cu gheata I_icon_minitimeLun Aug 31, 2009 2:35 pm

M-am asezat pe scaun lasandu-mi capul pe spate
Sus In jos
https://mafia-world.forumgratuit.ro
Lex

Lex


Mesaje : 91
Data de înscriere : 30/08/2009

Cafea cu gheata Empty
MesajSubiect: Re: Cafea cu gheata   Cafea cu gheata I_icon_minitimeLun Aug 31, 2009 6:10 pm

Ateriza si Lex pe acolo , cascand si frecandu-si ochii.Era numai in boxerii negri , coada si urechile lui , motaind deasemenea , era prea somnoros ca sa le poata ascunde.Pipai cu o mana peretele , nedorind sa se impiedice de ceva , avand inca ochii inchisi.
Sus In jos
Autumn Elizabeth

Autumn Elizabeth


Mesaje : 16
Data de înscriere : 30/08/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Cafea cu gheata Empty
MesajSubiect: Re: Cafea cu gheata   Cafea cu gheata I_icon_minitimeLun Aug 31, 2009 6:40 pm

Ochii imi cazura asupra baiatului abia intrat
-Katze-mann? La-m privit clipind des, apoi i-am observat imbracamintea, un zambet ironic transformat intr-un acces de ras fals m-a izbit.
Sus In jos
Katsuho
Capo di Mafia
Katsuho


Mesaje : 287
Data de înscriere : 30/08/2009

Cafea cu gheata Empty
MesajSubiect: Re: Cafea cu gheata   Cafea cu gheata I_icon_minitimeMar Sept 01, 2009 11:10 am

Mi-am deschis ochii priivndu-l pe baiat
-Oi,Lex.Asa se coboara?
Sus In jos
https://mafia-world.forumgratuit.ro
Yuno

Yuno


Mesaje : 287
Data de înscriere : 30/08/2009

Cafea cu gheata Empty
MesajSubiect: Re: Cafea cu gheata   Cafea cu gheata I_icon_minitimeMar Sept 01, 2009 11:28 am

Se freca la ochi vazandu`l pe Lex aprope gol.
-Neata!
Sus In jos
Lex

Lex


Mesaje : 91
Data de înscriere : 30/08/2009

Cafea cu gheata Empty
MesajSubiect: Re: Cafea cu gheata   Cafea cu gheata I_icon_minitimeMar Sept 01, 2009 12:32 pm

-Mda neata , mormai el continuand sa pipaie peretele pana gasi ghiuveta , dadu drumul la apa rece , bagandu-si capul sub jet , picaturile patrunzandu-i rapid prin par.Isi scoase capul peste cateva clipe , oprind apa , apoi scuturandu-si parul cu mana.
Sus In jos
Katsuho
Capo di Mafia
Katsuho


Mesaje : 287
Data de înscriere : 30/08/2009

Cafea cu gheata Empty
MesajSubiect: Re: Cafea cu gheata   Cafea cu gheata I_icon_minitimeMar Sept 01, 2009 12:33 pm

Il priveam atent incepand sa rad.
-Nu s-au inventat hainele?
Sus In jos
https://mafia-world.forumgratuit.ro
Lex

Lex


Mesaje : 91
Data de înscriere : 30/08/2009

Cafea cu gheata Empty
MesajSubiect: Re: Cafea cu gheata   Cafea cu gheata I_icon_minitimeMar Sept 01, 2009 12:40 pm

-Ah dimineata nu cred ca mai vad si asa ceva , deabia vad usile , spuse el reusind sa-si deschida ochii mai larg dupa baita.
Sus In jos
Katsuho
Capo di Mafia
Katsuho


Mesaje : 287
Data de înscriere : 30/08/2009

Cafea cu gheata Empty
MesajSubiect: Re: Cafea cu gheata   Cafea cu gheata I_icon_minitimeMar Sept 01, 2009 12:41 pm

-Si sa cred ca ai incurcat bucataria cu baia?
Sus In jos
https://mafia-world.forumgratuit.ro
Lex

Lex


Mesaje : 91
Data de înscriere : 30/08/2009

Cafea cu gheata Empty
MesajSubiect: Re: Cafea cu gheata   Cafea cu gheata I_icon_minitimeMar Sept 01, 2009 12:51 pm

-Mdah cred ca asta s-a intamplat , spuse el scarpinandu-se in cap si dand usor din umeri.
Sus In jos
Katsuho
Capo di Mafia
Katsuho


Mesaje : 287
Data de înscriere : 30/08/2009

Cafea cu gheata Empty
MesajSubiect: Re: Cafea cu gheata   Cafea cu gheata I_icon_minitimeMar Sept 01, 2009 1:02 pm

Mi-am dat jos capodul ramanand in pantaloni de pijama si maieu aruncandui-l baiatului
-I-a macar asta pe tine.Mai sunt si dame aici
Sus In jos
https://mafia-world.forumgratuit.ro
Lex

Lex


Mesaje : 91
Data de înscriere : 30/08/2009

Cafea cu gheata Empty
MesajSubiect: Re: Cafea cu gheata   Cafea cu gheata I_icon_minitimeMar Sept 01, 2009 1:05 pm

-Thank you!spuse el luand capodul"Hm zici ca-i maicameah"gandi el apoi chicoti usor.
Sus In jos
Autumn Elizabeth

Autumn Elizabeth


Mesaje : 16
Data de înscriere : 30/08/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Cafea cu gheata Empty
MesajSubiect: Re: Cafea cu gheata   Cafea cu gheata I_icon_minitimeMar Sept 01, 2009 5:56 pm

Am inceput
-Si damele stau in camasa si pantaloni-boxeri, am dat pe gat ultima gura de cafea, care era jumatate rom si zambi
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cafea cu gheata Empty
MesajSubiect: Re: Cafea cu gheata   Cafea cu gheata I_icon_minitime

Sus In jos
 
Cafea cu gheata
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Mafia Ward :: Cartierul :: Casa :: Bucataria-
Mergi direct la: