Mafia Ward
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Benvenuto in locul unde mafia asteapta sa-ti zboare creierii dupa fiecare colt
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Roy's apartament.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
K.Roy

K.Roy


Mesaje : 4
Data de înscriere : 31/08/2009

Roy's apartament. Empty
MesajSubiect: Roy's apartament.   Roy's apartament. I_icon_minitimeMar Sept 01, 2009 8:33 am

11:30 , seara. Era o seara de toamna , una chiar foarte rece .. Se simtea sosirea iernii. Isi freca palmile una de cealalta incat sa se poata incalzi , cat de cat. Inchise repede toate geamurile si usile din casa,era curent. Isi incolaci mainile asupra canii fierbinti din care sorbea un lichi galbui , ceaiul.Se tranti pe canapea incercand cat mai mult sa stea nemiscat sau sa faca vre-un gest asupra caruia sa-i dea mai multi fiori , frig.
Sus In jos
Autumn Elizabeth

Autumn Elizabeth


Mesaje : 16
Data de înscriere : 30/08/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Roy's apartament. Empty
MesajSubiect: Re: Roy's apartament.   Roy's apartament. I_icon_minitimeMar Sept 01, 2009 9:46 am

S apropie de usa batand lent in ea. O privea tremurand
"De ce dracu` e atat de frig peste tot?"
Sus In jos
K.Roy

K.Roy


Mesaje : 4
Data de înscriere : 31/08/2009

Roy's apartament. Empty
MesajSubiect: Re: Roy's apartament.   Roy's apartament. I_icon_minitimeMar Sept 01, 2009 10:20 am

Isi'ndrepta privile catre usa , era mult prea mult solicitat sa se ridice pentru a merge sa deshcida asa ca striga cat de tare putu chiar si de acolo:
-Intra.doar se fatai putin pentru a sta mai bine.
Sus In jos
Autumn Elizabeth

Autumn Elizabeth


Mesaje : 16
Data de înscriere : 30/08/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Roy's apartament. Empty
MesajSubiect: Re: Roy's apartament.   Roy's apartament. I_icon_minitimeMar Sept 01, 2009 11:07 am

Eram pasiva, nu ma interesa stiam ca va urma o sena pe care o detest cu un tp mai avansat ca mine in grad. Genial, ce vroia si-asta?
-ah pai, am auzit ca vroiai sa vorbesti ceva cu mine Mr. khan.
Sus In jos
K.Roy

K.Roy


Mesaje : 4
Data de înscriere : 31/08/2009

Roy's apartament. Empty
MesajSubiect: Re: Roy's apartament.   Roy's apartament. I_icon_minitimeMier Sept 02, 2009 7:09 am

'Domnule?!' La auzul acestor cuvinte Roy se incrunta vizibil , apoi replica cu un zambet sters.
-In primul rand .. chiar daca esti o Dama , nu am chef sa-mi spui 'domnule' .. si problema e ca am si uitat de ce te'am chemat..Dar fa-te comoda.
Ii indica un fotoliu in timp ce-si lasa patura de pe el,indreptandu-se catre bucatarie.
-Te servesc cu ceva?!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Roy's apartament. Empty
MesajSubiect: Re: Roy's apartament.   Roy's apartament. I_icon_minitime

Sus In jos
 
Roy's apartament.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Mafia Ward :: Cartierul :: Casa :: Dormitoarele-
Mergi direct la: