Mafia Ward
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Benvenuto in locul unde mafia asteapta sa-ti zboare creierii dupa fiecare colt
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Asteptand intr`un salon

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Yuno

Yuno


Mesaje : 287
Data de înscriere : 30/08/2009

Asteptand intr`un salon Empty
MesajSubiect: Asteptand intr`un salon   Asteptand intr`un salon I_icon_minitimeMar Sept 01, 2009 11:58 am

De la atata 'jucat' cu armele isi facu o rana adanca in bratul stang.Fiind aproape de spital intra in marea cladire cautand un medic sa`i bandajeze bratul,insa nimic.Urca la etaj,pe scari.Pacientii stateau in saloanele lor insa medicii nu erau de gasit.Se aseza pe un pat alb asteptand,poate..poate aparea cineva sa`l ajute cumva.Tinea palma dreapta la rana sa nu sangereze asa mult.Deja camasa lui alba era patata,dar nu conta asta.
Sus In jos
Lex

Lex


Mesaje : 91
Data de înscriere : 30/08/2009

Asteptand intr`un salon Empty
MesajSubiect: Re: Asteptand intr`un salon   Asteptand intr`un salon I_icon_minitimeMar Sept 01, 2009 12:42 pm

Sari pe pervaz , privindu-l pe baiat:
-Hm mi se parea mie cunoscut mirosul , deci tu erai Yuno.
Sus In jos
Yuno

Yuno


Mesaje : 287
Data de înscriere : 30/08/2009

Asteptand intr`un salon Empty
MesajSubiect: Re: Asteptand intr`un salon   Asteptand intr`un salon I_icon_minitimeMar Sept 01, 2009 12:45 pm

Tresari cand il auzi pe baiat,se gandea daca rana se mai opreste din sangeram.
-Uhm..Salut si tie,yep..eu sunt!NU ai vazut vreun medic?
Il analiza vazand ca inca statea pe pervaz.
Sus In jos
Lex

Lex


Mesaje : 91
Data de înscriere : 30/08/2009

Asteptand intr`un salon Empty
MesajSubiect: Re: Asteptand intr`un salon   Asteptand intr`un salon I_icon_minitimeMar Sept 01, 2009 12:52 pm

-Hm nu chiar , dar te pot ajuta eu , daca doresti , spuse el in timp ce sari inauntrul incaperii.
Sus In jos
Yuno

Yuno


Mesaje : 287
Data de înscriere : 30/08/2009

Asteptand intr`un salon Empty
MesajSubiect: Re: Asteptand intr`un salon   Asteptand intr`un salon I_icon_minitimeMar Sept 01, 2009 7:24 pm

-Yep,m`as bucura daca m`ai ajuta..insa nu stiu cum ai putea s`o faci!dadu udor din umeri analizandu`l mai bine fiind mai aproape de el.Isi lua mana de la rana vazand ca sangereaza mereu.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Asteptand intr`un salon Empty
MesajSubiect: Re: Asteptand intr`un salon   Asteptand intr`un salon I_icon_minitime

Sus In jos
 
Asteptand intr`un salon
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Mafia Ward :: Orasul :: Spitalul-
Mergi direct la: